اطلاعیـه :
با کمال مسرت به اطلاع آندسته از داوطلبانی که با کسب امتیاز لازم به مرحله مصاحبه فنی-تخصصی راه یافته اند می رساند، مصاحبه فنی تخصصی از تاریخ 1402/11/12 مقارن با خجسته ایام مبارک دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شروع و زمان و تاریخ دقیق جهت هر یک از متقاضیان متعاقباً از طریق اداره آموزش و تعالی منابع انسانی شرکت پالایش نفت لاوان به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد گردید. لذا لازم است در زمان حضور در مصاحبه فنی-تخصصی مدارک اشاره شده زیر را به همراه داشته باشند.
- اصل شناسنامه به همراه دو نسخه از تصویر آن از تمام صفحات شناسنامه داوطلب و همسر و فرزند
- اصل کارت ملی و پایان خدمت یا معافیت از خدمت به همراه دو نسخه از تصویر آن پشت و رو
- اصل مدرک تحصیلی به همراه دو نسخه از تصویر آن
- 4 قطعه عکس رنگی 4×3 تمام رخ
- مدارک احراز مربوط به بومی بودن داوطلبان بومی با شرط دو مقطع تحصیلی
- اصل مدرک ایثارگری به همراه دو نسخه از تصویر آن که مورد تایید معاونت نیروی انسانی محل خدمت یا مراجع ذیصلاح باشد.(سپاه-ارتش-نیروی انتظامی و سایر مراجع ذیصلاح)
- گواهی اشتغال مربوط به فرزندان کارکنان،
- گواهی اشتغال مربوط به نیروهای قراردادی و پیمانکاری
- گواهی سابقه کار به همراه تاییدیه بیمه
- گواهی های دوره آموزشی نرم افزارهای تخصصی، اصل و تصویر گواهینامه دوره های ICDL، اصل و مدارک زبان انگلیسی
- پایان نامه تحصیلی/پروژه های کارآموزی مرتبط با صنعت نفت، ترجمه، تالیف کتاب و ثبت اختراع

لازم است آن دسته از داوطلبانی که در مرحله ثبت نام آزمون استخدامی نسبت به تکمیل امتیازات ویژه به صورت خود اظهاری اقدام نموده اند نسبت به ارائه اصل و تصویر مدرک ایثارگری، بومی بودن، فرزند کارکنان و... در مرحله مصاحبه فنی-تخصصی به اداره آموزش و تعالی منابع انسانی اقدام لازم بعمل آورند. لذا چنانچه در هر مرحله از مراحل استخدامی خلاف ادعاهای متقاضی در خصوص مدارک اشاره شده احراز گردد مراحل استخدام کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

مدیریت منابع انسانی شرکت پالایش نفت لاواناطلاعیه :
داوطلبان محترم جهت اطلاع از وضعیت خود در آزمون کتبی می توانند از روز سه شنبه 3 بهمن ماه به سایت ثبت نام مراجعه واز طریق گزینه "پیگیری ورویت مشخصات" نتیجه خود را ملاحظه فرمایند.با استعانت از خداوند متعال، شركت پالايش نفت لاوان(سهامی عام) با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده‌های نفتی و کمک به خودکفایی و اشتغال ایران اسلامی در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني متخصص مورد نياز خود در واحدهاي عملياتي و ستادی تعداد 80 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی وکارشناسی در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طريق برگزاري آزمون استخدامی كتبي (عمومی، تخصصی) ، مصاحبه فني، گزينش و معاینات طبی بدو استخدام بصورت "قراردادی" طبق ضوابط "قانون كار و تأمين اجتماعي" دعوت به همكاري نمايد.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


تـاریـخ هـای مهـم
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری1402/08/25 لغایت 1402/09/10
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی1402/09/27 لغایت 1402/09/30
برگزاری آزمون استخدامی1402/09/30 لغایت 1402/10/01
اعلام نتایج آزمون کتبیمتعاقبا اعلام خواهد شد.
تشکیل پرونده و دعوت به مصاحبهمتعاقبا اعلام خواهد شد.